گزارش تصویری از گردهم ایی سالمندان درادریان   اشتاد ایزد  و اسفند ماه 93 آدریان – فرتور از پیمان جهانگیری

       پيمان جانگيري -  در بامداد روز اشتاد ایزد روز تغذیه سالم و ورزش و دیداربا سالمندان زرتشتی  جمعی از همکیشان در آدریان بزرگ گرد هم آمدند و با کاشت نهال آخرین روز از هفته درختکاری (ورهرام ایزد تا اشتاد ایزد ) را گرامی داشتند .

 این برنامه  با انجام نیایش تندرستی( وتفسیربخشی از ستایش یکتا خداوند)توسط موبد یار راشین جهانگیری آغاز گردید. در قسمت تغذیه سالم بانو مهری غیبی در مورد خواص کنجد مطالبی را به آگاهی همکیشان رساندند و بانو نسرین ساسانی در مورد استفاده مفید  از سبزه نوروز نکاتی را مطرح نمودند .

در بخش فرهنگی بانو غیبی سروده خویش را به نام وطن سرایش نمودند و و با مشاعره دوبیتی های محلی  و نواختن دف توسط شرکت کننده گان این برنامه ادامه یافت.

در پایان از طرف خانواده داریوش نمیرانیان به مناسبت سالگرد درگذشت روانشادان  فیروزه تیرانداز نمیرانیان و همسرشان خداداد طوس نمیرانیان از شرکت کنندگان پذیرایی به عمل آمد و یک دستکاه خمیر سازبه آدریان بزرگ اهداکردند .

  در کانون علمی سلامتی و استعدادیابی ورزشی ازشرکت کننده گان علاقه مند از نظر وزن و قد و میزان توده چربی و توده اسکلتی عضلانی سنجش به عمل آمد وهمکیشان از وضعیت  سلامت جسمانیشان آگاهی یافتند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای دید فرتورهای آدریان کلیک کنید

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

فرتوری از نگارخانه

mantrah163_20090903_718678537569.jpg

تبلیغ ویژه

واپسین نوشته ها

گزارش تصویری

پیوند ها

خبرخوان یافت نشد

تبلیغ 2