شناخت دوران و بانیان آدریان بزرگ        آیین گهنبار توجی جهت گرامیداشت دهشمندان آدریان   

   پیمان جهانگیری - آیین گهنبار به نامگانه بانیان آدریان بزرگ توسط بنیاد نیکوکاری سیروس یگانگی در آدریان بزرگ تهران برگزار می شود

بنیاد نیکوکاری سیروس یگانگی در ساعت 18 پسین روز 18 اردیبهشت ماه همانند سالهای گذشته ( همزمان با آغاز گشایش هفته ورزش و زیبایی اندام زرتشتیان کشور 19 الی 25 اردیبهشت ) آیین گهنبار را در آدریان بزرگ  به نامگانه بانیان آدریان بزرگ روانشاد همایون فیروزگری و روانشاد فریدون فلفلی ونیک اندیشان روانشاد اردشیر سروش یگانگی و همسرشان روانشاد فرنگیس فریبرز یگانگی و فرزندشان روانشاد سیروس اردشیر یگانگی  برگزار نماید از تمامی همکیشان دعوت به عمل می آید تا در این آیین باشکوه شرکت کنند و هم بهره گردند

 

دوران و بانیان آدریان بزرگ : نیک اندیشی روانشاد همایون فیروزگری و روانشاد  فریدون فلفلی و دیگر یراندیشان زرتشتی به انجمن زرتشتیان در سال ۱۳۵۴ خورشیدی .

 

تاریخچه  بنیاد سیروس یگانگی


سیروس یگانگی فرزند  اردشیر سروش یگانگی و فرنگیس فریبرز یگانگی است که پدرشان در سال 1334 و خود ایشان  در سال 1342 در سن 18 سالگی این دنیا را ترک می کنند این موضوع باعث می شود مادرشان فرنگیس در سال 1353 بنیاد را برای زنده ماندن نام فرزندشان تاسیس نماید.

 

 این بنیاد که به کارهای فرهنگی و دانشجویی می پردازد در سال 1355 ثبت می شود. فرنگیس یگانگی که سرمایه این بنیاد را تقبل کرد نیز در سال 1357 به رحمت ایزدی پیوست. بنیاد سیروس یگانگی دارای هیت مدیره است که اختیارات ان را آقای مهندس رستم یگانگی بر عهده دارند .

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

فرتوری از نگارخانه

neshast2javanan9_20121102_111238633887.jpg

تبلیغ ویژه

واپسین نوشته ها

گزارش تصویری

پیوند ها

خبرخوان یافت نشد

تبلیغ 2