دهمین دوره از جشنواره پاداش واستار در سال آینده برگزار خواهد داشت.

از آن‌جا که تا پایان سال گذشته کسی برای این جشنواره نام‌نویسی نکرده است دهمین دوره از پاداش واستار در سال 1396 برگزار نخواهد شد و به سال 1397 موکول می‌شود.

به گفته‌ی کیقباد بهدین هماهنگ‌کننده‌ی این جشنواره ارزش مالیِ پیشکش این جشنواره، نزدیک به 2 و نیم میلیون تومان خواهد بود. بهدین در این گفت‌وگو به دگرگونیِ این دوره از جشنواره‌ی پاداش واستار اشاره کرد و گفت‌:  «سقف سنی شرکت‌کنندگان تاکنون 25 سال بوده است ولی از دوره‌ی دهم به گمان زیاد به 35 سال تغییر خواهد کرد.»

کسانی که دوست‌ دارند در این جشنواره شرکت کنند می‌بایست در بخش پرسش‌نامه‌ی تارنمای پاداش واستار www.vastar.ir نام‌نویسی کنند و یا هر کس دیگری را معرفی کنند.

در دوره‌ی نهم از این جشنواره که در آذرماه 1395 خورشیدی برگزار شده بود، رومینا رهنمون پاداش واستار این دوره را از آن خود کرد. تاکنون روشنک مهرشاهی، بهنام مرادیان، فرزاد خدادادی، کامران کیخسروی، پریسا کوکلری، راییکا خورشیدیان، نسرین خنجری و فرامرز کامیاب‌پور پاداش واستار را دریافت کرده‌اند.

پاداش واستار، پاداشی است که به پژوهشگران زرتشتی و جوانان و نوجوانان پیشکش می‌شود. هدف از پیشکش پاداش واستار پشتیبانی از دانشمندان و هنرمندان جوان و رواج دادن پژوهش و کار در زمینه‌ی دانش، هنر و فن‌آوری است. 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

فرتوری از نگارخانه

payanjam281_20080804_541173038.jpg

تبلیغ ویژه

واپسین نوشته ها

گزارش تصویری

پیوند ها

خبرخوان یافت نشد

تبلیغ 2