رای هیات اجرایی زرتشتیان برای پرونده‌ی نامزدهای نمایندگی کورش نیکنام و سپنتا نیکنام از ادامه‌ی راه بازماندند

        برپایه‌ی تصمیم هیات اجرایی حوزه‌ی انتخابیه‌ی زرتشتیان تهران، سپنتا نیکنام و کورش نیکنام به دلیل مشکلاتی که در پرونده‌ی ثبت‌نام نمایندگی دهمین دوره‌ی مجلس داشتند، از ادامه‌ی راه بازماندند.

تعداد آراي نامزدهاي انتخاباتي در‌ تمام حوزه های زرتشتيان ايران  

 دكتر اسفنديار اختياري كسنويه يزد نماينده زرتشتيان در مجلس نهم     منوچهر ارغوانی -   آدينه 12 اسفند ماه 90 از ساعت ۸ صبح تا ۱1 شب همكيشان زرتشتي در ۱۷ شعب اخذ راي  به پاي صندوق راي رفته و نماينده خود را  در مجلس نهم انتخاب نمودند.

سر تعظیم فرود می آورم در برابر همه حامیان و هواداران  

کورش اذرگشاسبی نامزد نمایندگی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی    کورش اذرگشاسبی - درود بر فروهر پاک اشوزرتشت اسپنتمان پیام آور راستی و اخلاق

 درود و آفرین برهمت بلند شما همکیشان گرامی و بزرگوار که با حضور همگانی خود در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بودنمان را به نمایش گذاشتید .

پیام انجمن موبدان  وفراخوانی همکیشان به پای صندوفهای رای  

پیام انجمن موبدان  وفراخوانی همکیشان به پای صندوفهای رای    رامین شهزادی - در آستانه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، انجمن موبدان تهران در اطلاعیه زیر با بیان بی طرفی خود نسبت به نامزدهای انتخاباتی همه زرتشتیان سراسر کشور اهورایی ایران را به پای صندوق های رای فرا می خواند. در ادامه متن این اطلاعیه را از دیدگان شما خوانندگان گرامی می گذرانیم

 پاسخ نامزدهای نهمين دوره نمایندگی زرتشتيان به پرسشها در اصفهان  

نشست معارفه‌ي نامزدهای محلس نهم در اصفهان    پژمان باوفا  - نامزدهای نمایندگی ایرانیان زرتشتی در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خانه زرتشتیان اصفهان افزون بر معرفی هدف‌ها و برنامه‌هایشان برای نمایندگی این دوره از مجلس به پرسشهای مشترکی که  پرسیده شده پاسخ دادند.

برخوردهاي سياسي شتابزده و سطحي راشين جهانگيري در انتخابات  

اعتراض انجمن موبدان نسبت به موضع انتخاباتي موبديار بانو راشين جهانگيري     انجمن موبدان تهران در نامه‌اي موضع يكي از موبدياران بانو، نسبت به يك نمابنده‌ي مشخص و از سويي تخريب نامزد ديگر نمايندگي زرتشتيان را رفتاري برخلاف چارچوب ديني، اخلاقي و قانوني دانسته و به هيچ روي تاييد نمي‌كند.

مكان صندوق های ثابت و سیار محلهای زرتشتی نشین براي راي گيري 

صندوق های ثابت و سیار محلهای زرتشتی نشین براي رای گیری زرتشتيان در مجلس نهم     فرحناز سپهري - مكان‌هاي اخذ راي در شهرهاي زرتشتي‌نشين اعلام شد. همكيشان، ١٢ اسفندماه با رفتن به اين مكان‌ها مي‌توانند با راي خود كه به صندوق‌ها مي‌اندازند،  در گزينش نامزد موردنظر خود، همراهي كنند.

برای نمایندگی زرتشتیان بهترین را برگزینیم   

پیام انجمن موبدان در رابطه با انتخابات مجلس 9     رامين شهزادي - در آستانه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی انجمن موبدان تهران وظایف نماینده زرتشتیان در مجلس را در اطلاعیه ای به شرح زیر برشمرده است تا همه مردم با آگاهی به پای صندوق های رای بروند و بهترین گزینه را برای انجام وظایف زیر برگزینند. در ادامه این اطلاعیه را از دیدگان شما خوانندگان گرامی می گذرانیم

پاسخ نامزدهای نهمين دوره نمایندگی زرتشتيان به پرسشها در كرمان  

پاسخ نامزدهای نهمين دوره نمایندگی زرتشتيان به پرسشها در كرمان – فرتور از آرش غيبي    آرميتا فرهمند : - کوروش آذرگشاسبی، فرشید اختری، اسفندیار اختیاری نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی پسین یکشنبه 7 اسفند در تالار آتشکده کرمان افزون بر معرفی هدف‌ها و بر نامه‌هایشان برای نمایندگی این دوره از مجلس به پرسشهای مشترکی که از سوی آریا کاویانی مجری برنامه  پرسیده شده پاسخ دادند.

همازوری نیاز فعلی جامعه زرتشییان ایران می باشد  

دیدگاه سیروس فروهری فرنشن پیشین انجمن زرتشتیان کرمان      اینجانب سیروس فروهری عضو هئیت مدیره گردش 18 انجمن زرتشتیان کرمان در این دوره زمانی وظیفه خود میدانم که از شما همکیشان درخواست نمایم که چنانچه  در پای صندوقهای رای حاضر می شوید و قصد انتخاب نماینده ایرانیان زرتشتی را دارید به چند نکته توجه فرمایید:

شناخت سه نامزد نمايندگي ايرانيان زرتشتي در مجلس نهم  

نشست معارفه نامزدهای زرتشتی مجلس نهم در تهران – فرتور از گاتاضیاطبری     منوچهر ارغوانی – سه نامزده ایرانیان زرتشتی مجلس نهم از پنج شنبه تبلیغات خود را اغاز نمودند  و ما هم انها را طبق بروشور تبلیغاتیشان معرفی می نماییم

گزارش تصويري نمایشگاه اختراعات و نوآوری های زرتشتیان  

هشتمین همایش علمی دانشجویان زرتشتی ایران – فرتور از یلدا بامداد     یلدا بامداد - این همایش در راستای هم اندیشی و تبادل اطلاعات و ارائه راهکارهای جدید برای بالا بردن سطح کیفی علمی دانشجویان زرتشتی  و همین طور زمینه ای برای گفتمان و به نمایش گذاشتن طرح ها ،اختراعات و اکتشافات می باشد.

فرتوری از نگارخانه

porsehesfand8824_20100215_955846838932.jpg

تبلیغ ویژه

واپسین نوشته ها

گزارش تصویری

پیوند ها

خبرخوان یافت نشد

تبلیغ 2