باشندگی 18 تیم و 220 ورزش‌کار در رشته‌های انفرادی جام اشا      باشندگی 18 تیم و 220 ورزش‌کار در رشته‌های انفرادی دهمین دوره جام اشا کرمان 

     صبح روز آدینه 30 امرداد ماه 1394 آیین قرعه کشی دهمین دوره از مسابقات ورزشی جام اشا در باشگاه اردشیر همتی کرمان برگزار شد.

دوشنبه بیست و ششم امرداد ماه، زمان نام نویسی برای پیکارهای جام اشا به پایان رسید و آمار شرکت کنندگان مشخص شد. 18 تیم در رشته های بسکتبال، والیبال و فوتسال و بیش از 220 ورزشکار در رشته­ های پینگ پنگ، بدمینتون، شطرنج، دارت و دوومیدانی برای شرکت در این دوره از مسابقات نام نویسی کرده­اند

از ساعاتی پیش از برگزاری این مراسم، مسئولین و برگزارکنندگان کمیته های ورزشی مختلف مشغول بررسی و هماهنگی بودند. اندک اندک به این جمعیت افزوده شد و باشگاه اردشیر همتی شاهد تکاپو و هیجان چشمگیری شد.

کمیته­ی بدمینتون به سرپرستی جناب آقای دادفر رستمی، جزء اولین کمیته­هایی بود که به فعالیت پرداختند و پس از آن کمیته های مختلف دیگر شامل والیبال به سرپرستی لیندا بختیاری و مهرشاد بختیاری، بسکتبال به سرپرستی تورج تهمتنی و پیمان فرهمند، فوتبال به سرپرستی آرمین خدیوی، پینگ پنگ به سرپرستی بهنام وهمنی و داریوش رستمی، شطرنج به سرپرستی آریابرزن غیبی و ندا دانشگرمقدم، دارت به سرپرستی پدرام کاویانی و امید فرامرزی، کار خود را آغاز کردند. اعضای تمام کمیته­ها سرپرستان را یاری می­کردند.

مراسم راس ساعت 10:30 در محل باشگاه اردشیر همتی با حضور جناب آقای فرهاد دولت زاده ریاست محترم باشگاه، جناب آقای دادفر رستمی معاونت محترم و آقایان هومان ساسانی و آریا کاویانی مسئولین برگزاری مسابقات آغاز شد.

 

 

 نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

فرتوری از نگارخانه

sedrehposihamegani6_20100504_103972240071.jpg

تبلیغ ویژه

واپسین نوشته ها

گزارش تصویری

پیوند ها

خبرخوان یافت نشد

تبلیغ 2