اسامی تیمها و نفرات مقام اور در جام 10 اشا      برترین های جام  10 اشا کرمان در رشته های بسکتبال و فوتسال و والیبال و بدمینتون و وپینگ پنگ و دارت و شطرنج و دومیدانی و روبیک در یک نگاه 

     منوچهر ارغواني– با پایان یافتن دهمین دوره جام اشا برترین هاي تیمی و انفردای هر رشته مشخص شدند که در ادامه می خوانید

 

در این دوره بشوند اینکه تعداد تیمهای رشته ها کم بود قرار شد رشته های سه تیمه فقط به تیم نخست ، رشته های جهار تیمه به تیم های نخست و دوم و رشته های که بیشتر از جهار تیم داشته باشند به مقام نخست تا سوم جوایز اهدا شد

 

اسامی تیم های قهرمان والیبال آقایان 

اشتاد مریم آباد یزد مقام نخست

مزرعه کلانتر یزد مقام دوم

اسامی تیم های قهرمان والیبال خانم ها

اردشیر همتی کرمان مقام منخست

مزرعه کلانتر یزد  مقام دوم

یاران میترا مقام سوم

 

 

 

اسامی تیمهای قهرمان بسکتبال آقایان

پولاد کسنویه یزد مقام نخست

 

 

اسامی تیمهای قهرمان بسکتبال بانوان

امید جوانان کرمان – مقام نخست

 

 

اسامی تیم های قهرمان فوتسال آقایان

اردشیر همتی کرمان مقام نخست

وچگون نصرت آباد یزد - مقام دوم

 

 

امید شهریاری با 6 گل زده، آقای گل این سری از پیکارهای فوتسال جام اشا شد.

 

برترین های دوومیدانی

دو سرعت:

جایگاه نخست: فرشاد کاویانی     -      جایگاه دوم: پویان دمهری    -      جایگاه سوم: سیاوش جمشیدی

دو استقامت:

جایگاه نخست: فرزین رستمی     -      جایگاه دوم: رستم پرستار     -      جایگاه سوم: فرشاد کاویانی

 

برترین های بدمینتون

برترین های بدمینتون رده پیشکسوتان آقایان

دادفر رستمی مقام نخست     -      فرهاد دولت زاده مقام دوم    -      نوید کیومرثی مقام سوم

برترین های بدمینتون رده پیشکسوتان بانوان

نگار نوذری مقام نخست       -        جملیه دلگشا مقام دوم       -       شیرین فرهمند مقام سوم

برترین های بدمینتون رده بزرگسالان آقایان

فرزین رستمیی مقام نخست     -       پویان دمهری مقام دوم       -        شروین کاووسی مقام سوم

برترین های بدمینتون رده بزرگسالان بانوان

سرور هرمزدزاده مقام نخست     -      شیرین اردشیریان مقام دوم      -       مهرنوش کاویانی مقام سوم

برترین های بدمینتون رده نوجوانان آقایان

شادمهر نوایزدان مقام نخست      -       کیومرث ایزدیار مقام دوم       -       آریومن فروهری مقام سوم

برترین های بدمینتون رده نوحوانان بانوان

شینا سرداری مقام نخست      -       بهاره بختیاری مقام دوم        -       شراره دارابیان مقام سوم

برترین های بدمینتون رده نونهالان

خشایار کاویانی مقام نخست         -        کیارش غیبی مقام دوم        -        کوشا شهریاری مقام سوم

برترین های بدمینتون رده دوبل میکس

فرزین رستمی و شینا سرداری مقام نخست

شروین کاووسی و سرور هرمزدزاده مقام دوم

پویان دمهری و شیرین اردشیریان مقام سوم

 

برترین های دارت

برترین های دارت رده بزرگسالان آقایان

بهمن فرهادی مقام نخست     -      پویان کاویانی مقام دوم     -      مهرشاد بختیاری و پوریا نوشادی مشترک مقام سوم

برترین های دارت رده بزرگسالان بانوان

 

شیرین کانپور مقام نخست     -      شهرزاد سروشیان مقام دوم     -      سحر رشیدی و مهسا سیروسی مشترک مقام سوم

برترین های دارت رده نوجوانان

اسفندیار مالی مقام نخست     -      هومن بختیاری مقام دوم     -      افشین فرامرزی مقام سوم

 

برترین های شطرنج

شطرنج نونهالان:

جایگاه نخست: متین مژگانی     -      جایگاه دوم: کیوان بختیاری     -      جایگاه سوم مشترک: آرمه ئیتی کاویانی و مهرآفرین رستمی

شطرنج بزرگسالان:

جایگاه نخستوفا دینیاریان     -      جایگاه دوم