هیات‌مدیره‌ی سه دوره‌ی پیشین انجمن زرتشتیان کرمان گرد هم امدند

نخستین فعالیت گروهی گردش ۲۱ انجمن زرتشتیان کرمان – فرتور  از آریابرزن غیبی  آریابرزن غیبی - نشست هفتگی انجمن زرتشتیان کرمان با باشندگی هموندان هیات‌مدیره‌ی سه گردش‌های پیشین برگزار شد.

این نشست یکشنبه ۱۵ آذرماه ۱۳۹۴ خورشیدی از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه در تالار روان‌شاد رستم کرمانی در آتشکده‌ی کرمان، با دعوت از هموندان هیات‌مدیره‌ی سه دوره‌ی پیشین انجمن زرتشتیان کرمان، مدیران موسسه‌های خیریه‌ی اردشیر همتی و خداداد مهرابی و شماری از دهشمندان و کنش‌گران  زرتشتی برگزار شد.

 

بنابر گفته‌ی هیات‌مدیره‌ی انجمن زرتشتیان کرمان، هدف از این دعوت، همکاری و همیاری میان انجمن و همکیشان بوده است و تا با شرکت دادن افراد باتجربه و آگاه در کارهای اجتماعی و با یاری یکدیگر بتوان چالش‌های پیش روی هازمان زرتشتی را بهتر بررسی و حل کرد.

 

در این نشست پیرامون موارد زیر گفت‌وگو شد:

 

- بررسی و تبدیل به احسن نمودن زمین‌ها و املاک مورد نظر هیات‌مدیره‌ی انجمن زرتشتیان کرمان

- فعال کردن بیشتر کمیسیون موقوفات و املاک و هم‌فکری و رایزنی با کسانی که در گردش‌های پیشین انجمن فعالیت داشته و در این زمینه آگاهی دارند.

- هماهنگی بیشتر انجمن با مدیریت اماکن دینی و جشن‌گاه‌ها برای برگزاری آیین‌های همگانی و خصوصی و تعیین ضوابط مربوطه برای جاهایی مانند آتشکده، درِمهر، ورهرام‌ایزد، باغچه بداغ‌آباد، وهمن امشاسپند و آرامگاه

در پایان این نشست بیشتر باشندگان برای همکاری با انجمن اعلام آمادگی کردند و قرار بر این شد که این‌گونه نشست‌های گفت‌وگو و تبادل دیدگاه ادامه داشته باشد.

این نشست هیات‌مدیره‌ی گردش ۲۱ انجمن زرتشتیان کرمان در ساعت ۲۰ به پایان رسید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرتور از آریابرزن غیبی

 

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

فرتوری از نگارخانه

gahanbarjamshidjam5_20090502_569297294.jpg

تبلیغ ویژه

واپسین نوشته ها

گزارش تصویری

پیوند ها

خبرخوان یافت نشد

تبلیغ 2