جامعه زرتشتیان ایران همیشه همراه و همدل مردم ایران بوده و خواهیم بود     شاه بهرام بلیوانی فرنشین انجمن زرتشتیان شریف اباد اردکان  

  شاه بهرام بلیوانی فرنشین انجمن زرتشتیان شریف اباد اردکان در مراسم جشن انقلاب در آتشکده شریف آباد از خدمات دولت و نظام برای اقلیتهای مذهبی سپاسداری نمود .

به گزارش روز دوشنبه  روابط عمومی فرمانداری اردکان "شاه بهرام بلیوانی "موبد زرتشتیان شهرستان اردکان در مراسم جشن انقلاب که با حضور جمعی از اقلیتهای زرتشتی این شهرستان در محل آتشکده شریف آباد برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای میهن اسلامی از خدمات ارزنده نظام و انقلاب در طول سی وسه سال گذشته تقدیر کرد و گفت :زرتشتیان در سراسر ایران همواره همدل و همراه با مردم کشورشان بوده و در تمامی  عرصه ها ارادت خود را به انقلاب ایران نشان داده اند .جوانان زیادی در جریان انقلاب و جنگ تحمیلی تقدیم میهن شده اند که از آن جمله می توان به شهید زرتشتی شهرمان رستم آذر باد اشاره نمود .

فرنشین انجمن زرتشتیان شریف اباد اردکان با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب بارها سعی نموده اند که بین زرتشتیان و مسلمانان جدایی و افتراق ایجاد کنندگفت  به کوری چشم همه دشمنان ما همیشه همراه و همدل مردم ایران بوده و خواهیم بود و این مسئله را با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن و حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی  ثابت خواهیم کرد .

     وی خدمات اخیر دولت و مجلس را برای رفاه بیشتر حال اقلیتهای مذهبی خصوصا زرتشتیان بسیار ارزنده دانست و گفت :در سالهای اخیر فعالیتهای عمرانی خوبی در محل زیارتگاه پیر سبز چک چک و هریشت صورت گرفته است که باید از مسئولین تشکر کنیم .

    در ادامه "ابوالفضل رزم آور"عضو شورای شهر اردکان در سخنانی با تبریک دهه مبارک فجر، انقلاب را متعلق به همه مردم ایران دانست و گفت :از بزرگترین مواهب این انقلاب این است که اقلیتهای مذهبی بدون کوچکترین تنش و درگیری در کنار مسلمانان و شیعیان زندگی می کنند و از خدمات نظام بهره می گیرند .

     وی افزود :احیا و بازسازی بافت قدیم محله شریف آباد با توجه به قدمت بالای این محله در دستور کار شهرداری اردکان است که این کار از بهسازی معابر اطراف امامزاده و مسجد جامع شروع شده و در ادامه تمامی کوچه ها و معابر را بعنوان بافت تاریخی ارزشمند در دستور کار قرار خواهد داد.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • مهمان - مهمان

    آفرین برآقای شاه بهرام بلیوانی وخسته نباشید خدمت شما و همه دست اندرکاران شورای شهر اردکان وفرمانداری و نیروی انتظامی اردکان که با کوشش و زحمت و دلسوزی خود شوند(موجب) آبادانی پیر سبز هریشت وشریف آباد را فراهم کرده اید. وبا تشکر از سایت همازور و خسته نباشید. با سپاس سهراب اختری.

فرتوری از نگارخانه

bartarinjam6_20100802_1169352245.jpg

تبلیغ ویژه

واپسین نوشته ها

گزارش تصویری

پیوند ها

خبرخوان یافت نشد

تبلیغ 2