آخرين نشست رسمي هيات مديره گردش چهل

 هيات مديره گردش چهل انجمن زرتشتيان تهران آخرين نشست رسمي خود را در محل نشست هاي انجمن تشكيل داد و تا پاسي از شب گذشته، به بررسي برخي از موارد باقي مانده و تصميم گيري درباره آن ها پرداخت.

به گزارش خبرنگارهمازور، پس از نيايش و اوستا خواني گروهي، مهندس اله يار دانشمند سرنشين گردش چهل آغاز سخن كرد. وي با اشاره به اينكه جلسه آخر انجمن گردش ٤٠ برگزار مي شود، از تمام كارهاي انجمن گردش ٤٠ دفاع كرد و گفت: تمام كارهاي انجمن از روي منطق بوده و گرچه به مانند هركار ديگري بدون ايراد نبوده است، ولي تمام كارهاي انجام شده قابل دفاع است. خيلي از كارها را مي بايستي انجام داد كه ما سعي كرديم آن ها را انجام بدهيم، ولي بعضي از كارها ماند كه آن ها را بايستي گردش بعد انجام دهد.

سرنشين گردش چهل از تمام كميسيون ها خواست تا گزارش عملكرد خود را بنويسند و در اختيار ديگران قرار بدهند و از تمام كساني كه وقت گذاشتند و براي انجمن كار كردند، سپاسگزاري كرد. مهندس دانشمند گفت؛ گروهي مي گفتند كه انجمن مشكل مديريتي دارد ولي به نظر من مشكل ما، وقت بود و اينكه دوستان براي مصوبات كم وقت مي گذاشتند و مشكل ديگر به خاطر تخصصي بودن كميسيون هابود كه مي بايستي كه در كميسيون ها افراد كارشناس و متخصص داشته باشيم. همچنين بهتر است كه هموندان گردش قبلي انجمن ، هموندان جديد را تنها نگذارند.

نايب رييس گردش چهل نيز سخنران بعدي بود. دكتر رستم خسروياني با اشاره به اينكه كارهاي بزرگي در اين گردش آغاز شده است، اين پرسش را مطرح كرد: با توجه به اينكه توقعات جامعه با شروع اين كارها بالا رفته است آيا گردش بعدي مي تواند به اين كارها رسيدگي كند يا خير؟ در ادامه نيز با توجه به اينكه در مدت گردش ٤٠ تجربيات زيادي به دست آمده است، ابراز اميدواري كرد تا جامعه راه راستي را ادامه بدهد. وي به دنبال آن با اشاره به كاركرد كميسيون بهداشت افزود: درمانگاه يگانگي نيز درگير كارهاي اداري و بوروكراسي است و اميدوارم نامه آغاز به كار آن هر چه سريعتر بيايد.

بر پايه اين گزارش، در اين نشست كه آقاي كورش نيكنام نماينده زرتشتيان ايران در مجلس نيز حضور داشت، مهندس دانشمند از باشندگان خواست تا چنانچه موافق هستند كه دبيرخانه جديد انجمن با آيين جشن خواني گشايش يابد، به اين موضوع راي مثبت دهند و با راي اكثريت اعضاي هيات مديره مصوب شد.

هم چنين قرار شد كه هنگام برگزاري اين آيين از اعضاي هيات مديره گردش هاي پيشين انجمن زرتشتيان تهران نيز دعوت شود تا حضور داشته باشند.

در اين نشست مصوب شد كه كارهاي مربوط به برگزاري جشن ارديبهشت گان را انجمن موبدان تهران انجام دهد و مكان برگزاري را انجمن تهران در اختيار بگذارد.

مصوبه ديگر اين نشست مربوط به ادامه خدمت مهندس راسخي به عنوان مدير دبيرستان فيروزبهرام بود كه اعضاي هيات مديره خواهان ابقاي وي در اين سمت شدند.

اعضاي هيات مديره گردش چهل هم چنين با توجه به استقبال بسيار مطلوب از نمايشگاه عكس زرتشتيان خواهان ادامه اينگونه فعاليت هاي فرهنگي شدند.

اين گزارش حاكي است ، اعضاي هيات مديره در پايان اين نشست گرد آمدند و عكس هايي به يادگار گرفتند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

فرتوری از نگارخانه

hamayesh8elmi0_20120225_100781139312.jpg

تبلیغ ویژه

واپسین نوشته ها

گزارش تصویری

پیوند ها

خبرخوان یافت نشد

تبلیغ 2