المپیاد دانش‌آموزی سال 94 در دبیرستان انوشیروان آغاز شد  دومین دوره المپیاد ورزشی در آموزشگاه‌های دخترانه‌ی تهران - فرتور از فیروزه منوچهری  

          دومین دوره‌ی المپیاد ورزشی دانش‌آموزی در با مشارکت آموزشگاه‌های زرتشتیِ تهران آغاز شد.

مهرزاد حمیدی، معاون تربیت‌بدنی و سلامت و وزارت آموزش و پرورش، از سخنران این برنامه بود که به ارایه‌ی آماری از المپیاد دانش‌آموزی پرداخت: سال گذشته نزدیک به سه میلیون و 400 هزار دانش‌آموز در نخستین دوره‌ی المپیاد ورزشی شرکت کردند و یک میلیون و 400 هزار دانش‌آموز برگزارکننده‌ی این المپیاد در سراسر کشور بودند.

 

وی درباره‌ی دومین دوره‌ی المپیاد گفت: در این دوره‌ی المپیاد که هدف ما چهار میلیون دانش‌آموز شرکت‌کننده است که گمان می‌کنیم این شمار تا شش میلیون دانش‌آموز از 13 میلیون دانش‌آموز فعلی کشور برسد.

 

حمیدی همچنین شاد کردن محیط آموزشگاه‌ها، آوردن المپیادهای ورزشی به درون آموزشگاه‌ها برای فراگیر کردن روحیه‌ی گروهی در میان دانش‌‌آموزان و کم کردن فاصله‌ی میان خانواده‌ی دانش‌آموزان با مسوولان آموزشگاه‌ها را از هدف‌های برگزاری این المپیاد ورزشی دانش‌آموزی عنوان کرد.

 

آیین گشایش دومین دوره‌ی المپیاد ورزشی دانش‌آموزی در دبیرستان انوشیروان از ساعت 9 شنبه 23 آبان‌ماه 1394 خورشیدی آغاز شد.

 

گفتنی است که دومین دوره‌ی المپیاد ورزشی دانش‌آموزی با مشارکت آموزشگاه‌های زرتشتیِ انوشیروان‌جی تاتا، گشتاسب و گیو به میزبانی دبیرستان انوشیروان برگزار می‌شود. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فرتور از فیروزه منوچهری

 

 

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

فرتوری از نگارخانه

jam8rostam5_20091120_323257826035.jpg

تبلیغ ویژه

واپسین نوشته ها

گزارش تصویری

پیوند ها

خبرخوان یافت نشد

تبلیغ 2