نخستین دوره هماورد تنیس روی میز در کرج برگزار شد.

آرش خسروياني - نخستين دوره مسابقات تنيس روي ميز داخلي زرتشتيان كرج در خانه دولت اين شهر برگزار شد.

نخستين دوره مسابقات تنيس روي ميز داخلي زرتشتيان كرج از ساعت ۴ پسين روز آدينه ۲۳/۱/۸۷در محل خانه دولت (تالار مهرداد) برگزار شد.

رقابت‌ها به صورت تك‌حذفي و با حضور ۱۲ شركت‌كننده آغاز شد. در دور دوم مسابقات و در يكي از حساس‌ترين ديدارها پويان دمهري توانست رقيب خود آرش هيربد را مغلوب كند. در ديگر بازي اين دور، يك پدر و پسر، يعني اسفنديار رستمي و فرزين رستمي به مصاف هم رفتند كه در نهايت فرزين رستمي توانست اين رقابت را به سود خود به پايان برساند. سرانجام پويان دمهري و آريا نوشيرواني با شكست رقباي خود گام به ديدار پاياني نهادند. پيش از اين بازي و در مرحله قبل پويان دمهري توانسته بود آريا نوشيرواني را شكست دهد. اين نتيجه بار ديگر تكرار شد و در حاليكه آريا نوشيرواني در سِت سوم با نتيجه ۱۵-۹ پيش بود، بازي را ۱۸-۲۱ واگذار كرد.

بدين ترتيب، در پايان نخستين دوره مسابقات تنيس روي ميز داخلي زرتشتيان كرج، پويان دمهري صاحب مقام نخست شد و آريا نوشيرواني و فرزين رستمي، به ترتيب، در جايگاه دوم و سوم قرار گرفتند.


شايان يادآوري است كه اين مسابقات به همت باشگاه جانباخته كامران گنجي برگزار شد. همچنين خانم تابنده آذركيوان (گنجي)، بنيانگذار باشگاه جانباخته كامران گنجي، قرعه‌كشي اين رقابت‌ها را انجام دادند و خانم‌ها ماندانا خرمي و سيما گنجي داوران آن بودند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

فرتوری از نگارخانه

khrdadgan92ghasmabad13_20130526_664495105855.jpg

تبلیغ ویژه

واپسین نوشته ها

گزارش تصویری

پیوند ها

خبرخوان یافت نشد

تبلیغ 2